Forum Techniczne Zawiercie Strona Główna
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyGalerieZaloguj
09.02.07 there is one love zawiercie drukarnia
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
 
Odpowiedz do tematu    Forum Techniczne Zawiercie Strona Główna » Techniczne imprezy w naszym mieście Zobacz poprzedni temat
Zobacz następny temat
09.02.07 there is one love zawiercie drukarnia
Autor Wiadomość
simonjim




Dołączył: 10 Lut 2007
Posty: 16
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/3

Post
"Przykładem może być chodzby Grzesiu Es do którego ludzie mają no nieukrywajmy spory żal [zwłaszcza po Md] iż zakonczył project techno.Umek,Kanzyani czy nawet ostanio Liebing na którego liczniku bmp nie pokazuje sie nawet magiczne 140 bpm. "

To prawda tez sie z tobą zgadzam ale co do tych arytstów których wymeiniłes to moge sie tylko wypowiedziec o grzesku któy jest juz długo moim kolegą nie tylko od imprez ale wogóle i moge powiedziec tylko ze on zmeinił styl to fakt ale nie zrobił tego tak jak wszyscy ze wysprzedał wszystkie plyty nawet swoje ulubione i za tą kase nakupił same nowosci np te własnie smieszne elektra których jest masa, tylko pomału przerzucał sie na inny styl nie grając przy tym zle ani hardtechno ani nie grając zle teraz minimalu, nie to ze go bronie ale obiektywnie pisze jak jest bo wiem jak jest:), ale fakt rynek jest zasypany minimalem elektro i takimi rzeczami i pomału to juz przestaje byc muzyka niekomercyjna jak jakis artysta w ciągu 1 miesiaca potrafi wydac kilkanascie plyt tym bardziej iz nie jest utalentowany tylko robi to dla kasy to mnie poporstu smieszy a jeszcze bardziej smieszą mnie ci co te płyty kupują sprzedając dla nich całkiem dobre wałki tylko po to zeby byc modnym- takie jest moje zdanie


Post został pochwalony 0 razy
Sob 22:20, 10 Lut 2007 Zobacz profil autora
tech_kot
Moderator



Dołączył: 07 Lut 2007
Posty: 916
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 3 razy
Ostrzeżeń: 0/3

Post
no to czas na moje podsumowanie Mruga

muzycznie i od poczatku:

Fuse - mega przyjemnie jak na sam poczatek, tribale tribalami, ale ten wałek kończący seta....... musze go mieć! wyrwał mnie z butów!!!!!!

She*shu - wałki niezwykle pozytywne i energetyczne, słychać było zgrzyty w przejsciach, ale nie zawsze może byc idealnie Mruga poza tym lubię w niej strasznie to, jak się zachowuje za deckami Mruga enegia - i o to chodzi Mruga

Simon Jim - ja to mam pecha, znowu niewiele jego seta słyszałam, bo mnie nie było chwilowo w Drukarni =/ niemniej fajnie i milo było ponownie spotkac =)

Grooveliker - kurde - porazka dla mnie totalna i rozczarowanie... ogromne! Początek zapowiadał niezwykle interesujący mix... powiało kwasami i juz się ucieszyłam Smutny niestety na prózno Smutny potem wielka mieszanka róznych stylów zupełnie niepasujacych do siebie i na koncu znowu jakiś słodko-kwasny wałek... szkoda, bo mogło byc tak pięknie...

Kosik - pomijam fakt jak grał i z czego, bo się nie znam na tym zupełnie Jezyk set był zywiołowy i dobrze dobrany... tej nocy najprzyjemniej wspominam muzyczne doznania podczas jego występu... no i fajnie było w końcu go poznać i usłyszeć!

i to by było na tyle... bo potem juz zmeczenie dało się we znaki i zebrałam się do domku Mruga



ogolem impreza full pozytywna! duzo znajomych twarzy i kilka nowopoznanych osób Jezyk

najbardziej podobał mi się tekst krisunia: "rodzinka w komplecie: mama kicia, tata bzikers" Wesoly

nie podobało mi się kilka osob o mega chwiejnych ruchach =/ nienawidze najeb***ch osób =/

co do wizualizacji - u mnie minus... po pierwsze za jasne (jak na Drukarnie!), po drugie ilez mozna ogladac bajki... pomimo, ze miło było zobaczyć ukochanego Małego Księcia to i tak uwazam, ze zwykly wygaszacz z gwiazdkami byłby zdecydowanie lepszy...

fajnie że cos się tu dzieje dzieki Wam... mam nadzieje, ze bedzie coraz lepiej i ciekawiej... do zobaczenia na kolejnych edycjach Technicznej Drukarni Mruga


a tak btw do której impreza trwała? czy zgodnie z planem skończyla sie o 5?


Post został pochwalony 0 razy
Nie 14:16, 11 Lut 2007 Zobacz profil autora
Sadzik




Dołączył: 07 Lut 2007
Posty: 723
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 1 raz
Ostrzeżeń: 0/3
Skąd: skontowni

Post
o 4 juz zapalono swiatlo i mi wlaczyla sie ewakuacja Mruga nie wiem do ktorej Steeler dokladnie jeszcze walczyl


Post został pochwalony 0 razy
Nie 14:30, 11 Lut 2007 Zobacz profil autora
Croppka
Administrator



Dołączył: 07 Lut 2007
Posty: 723
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/3
Skąd: zło ;]
Płeć: Kobieta

Post
Ze tak powiem... Pozytywnie było!
Niestety z mojej strony tylko tyle. Po naszych gwiazdkach spodziewałam się czegoś więcej.
Klimat, co imprezę coraz lepszy. Jesteście wspaniali.... Dziękuje, ze przybyliście.
Przepraszam, ze tak się streszczam, ale mam wysoką gorączkę i ledwo widzę na oczy...
Co chyba znaczy, ze było dobrze !! Mruga

Postaram się jak najszybciej wrzucić fotki


Post został pochwalony 0 razy
Nie 14:31, 11 Lut 2007 Zobacz profil autora
Dudkiens




Dołączył: 10 Lut 2007
Posty: 269
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 2 razy
Ostrzeżeń: 0/3
Skąd: Zawiercie-Stolica

Post
Ja niestety jeszcze świerzak w wielu rzeczach jeśli chodzi o muzę i style...lecz rzec spokojnie mogę że impreza była full wypas. Pierw "Walka z Grawitacją" ...teraz "There is one love" ...nareszcie coś rusza się w tym zadupiu na plus. Fajni ludzie...dobra imprezowa atmosfera...i jazda na maxa przy muzie która daje tyle radości Wesoly.

Co do wizualizacji....dobry motyw z Cartoon'em ale szkoda że co chwila się powtarzało jedno i to samo...efekt jednak jak najbardziej na plus. Może kiedyś zacznę rozpoznawać ludzi z forum na imprezach xD ...i będziemy razem drukować. Część już ogarniam kto i co...ale wszystko powolutku Wesoly


Post został pochwalony 0 razy
Nie 17:54, 11 Lut 2007 Zobacz profil autora
Damien Enloe




Dołączył: 07 Lut 2007
Posty: 119
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/3
Skąd: minimalna czasoprzestrzeń

Post
Dudkiens napisał:
Fajni ludzie...dobra imprezowa atmosfera...i jazda na maxa przy muzie która daje tyle radości Wesoly.




Tylko nie jazda ...


Post został pochwalony 0 razy
Nie 20:32, 11 Lut 2007 Zobacz profil autora
Sadzik




Dołączył: 07 Lut 2007
Posty: 723
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 1 raz
Ostrzeżeń: 0/3
Skąd: skontowni

Post


haha, nie ma to jak lans za plecami boczka Wesoly Jezyk z tylu ja pozdrawiajacy reszte ogladajacych to kosmitow = ]]]


Post został pochwalony 0 razy
Nie 23:31, 11 Lut 2007 Zobacz profil autora
KRS aka Łowca antylop




Dołączył: 07 Lut 2007
Posty: 889
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 4 razy
Ostrzeżeń: 0/3
Skąd: Zawiercie

Post
A nie mówiłem że Boczo to kosmita Wesoly


Post został pochwalony 0 razy
Pon 8:59, 12 Lut 2007 Zobacz profil autora
Croppka
Administrator



Dołączył: 07 Lut 2007
Posty: 723
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/3
Skąd: zło ;]
Płeć: Kobieta

Post
coraz to nowe dowody na to wskazują WesolyWesolyWesoly


Post został pochwalony 0 razy
Pon 18:21, 12 Lut 2007 Zobacz profil autora
INFORMATOR
Gość






Post
eh wreszcie komp naprawiony i moge kilka słów od siebie napisac Wesoly

przedewszystkim chciałem podziekowac za liczne przybycie i zajebista atmosfere Wesoly

generalnie bibka udana Wesoly i w sumie to niewiele mozna dodac wszystko juz zostało napisane pelen pozytyw Wesoly gwiazdki niestety nie byłysneły tak jasno jak tego wszyscy oczekiwali ale tak czy siak było ciekawie
zawsze ciagneło mnie do bembniastego grania tribal i groovy techno mi sie poprostu podoba, na swojej drodze przeszedłem juz troche, był okres kiedy ze steelerem bylismy zachłysnieci schranzem i hard techno i grywalismy tylko takie imprezy Wesoly ale jak wszyscy ewolułujemy bynajmniej nie mam tu na mysli tego pedu za moda o którym chłopaki pisali wyzej
poki co nie szufladkujem siem i gac mam zamiar dobre techno w kazdej odmianie do acidu po tribal bo lubie i juszzzz tanzzz tanzzz
zapewniam poki imprezy sa org przez nas znaczy:

.....................................................techniczna trójce........................................................
.................................................FUSE SHESHU STEELER .................................................


Techniczna drukarnia napewno nie bedzie sie zmieniac jesli idzie o muze:)

a co do wizji wystroju i obrazu to juz indywidualna sprawa kazdej pojedynczej moty

akurat tym razem była opcja cartoon's coprawda mometami troszke mogła zanudzac ale mysle ze nie było zle a napewno wiekszosc sie zgodzi ze tytys z romkiem sie dobrali i naprawde pokrecili Jezyk



pozdrawiam i zapraszam na kolejne edycje
Pon 21:58, 12 Lut 2007
Dudkiens




Dołączył: 10 Lut 2007
Posty: 269
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 2 razy
Ostrzeżeń: 0/3
Skąd: Zawiercie-Stolica

Post
Damien...czyżby zajechało Ci wiejską potańcówką?? Wesoly

Dobra dobra...spokojna Twoja rozczochrana, nie będzie żadnych jazd hehe...co by się źle nie kojarzyło Wesoly


Sadziu dobrze wyglądasz na zielonym tle hehe Wesoly

A Tytus Romek i Atomek to był jeden z pozytywniejszych motywów jakie na imprach widziałem...ładnie dał po berecie Wesoly Wesoly Wesoly


Post został pochwalony 0 razy
Pon 21:58, 12 Lut 2007 Zobacz profil autora
tech_kot
Moderator



Dołączył: 07 Lut 2007
Posty: 916
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 3 razy
Ostrzeżeń: 0/3

Post
ja chciałam tylko dodać, że pewna klimaciarska i pełnoletnia ekipa sporo km przejechała by do Drukarni trafić i o 1ej bramka ich nie wpusciła z niewiadomych powodów....... moim zdaniem coś z tym powinniście zrobić, bo kapa straszna wyszła.....


Post został pochwalony 0 razy
Pon 22:07, 12 Lut 2007 Zobacz profil autora
INFORMATOR
Gość






Post
zgodze sie z tym to jest problem!!
poprostu ci bramkarze mometami zapominaja kto jest szefem lokalu!!
niestety układ wyglada tak ze o godzinie 00 musimy zamykac drzwi bo jest kwestia koncesji ale to nie znaczy ze ludzi nie wpuszczamy do srodka zwłaszca tych tkórzy przybyli z daleka... Wsciekly
kurde teraz to mie zmartwiłas musze poruszyc ta kwestie z szefem bo to jest nie dopuszczalne...
Pon 22:15, 12 Lut 2007
tech_kot
Moderator



Dołączył: 07 Lut 2007
Posty: 916
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 3 razy
Ostrzeżeń: 0/3

Post
porusz porusz...

to że klub o 24.00 jest zamykany - sprawa zrozumiała

no ale chyba 'goście' maja prawo wejść kiedy zechcą...

to dobry pomysł by wspomniec na plakatach lub/i na forach, ze klub jest zamykany o północy...


Post został pochwalony 0 razy
Pon 22:32, 12 Lut 2007 Zobacz profil autora
INFORMATOR
Gość






Post
na ndiach to zrobie Wesoly

kitka kcesz wiedziec co to był za wałek na koncu mojego seciora?? Wesoly
Pon 22:40, 12 Lut 2007
tech_kot
Moderator



Dołączył: 07 Lut 2007
Posty: 916
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 3 razy
Ostrzeżeń: 0/3

Post
INFORMATOR napisał:


kitka kcesz wiedziec co to był za wałek na koncu mojego seciora?? Wesoly


nie JezykJezykJezykJezyk


Post został pochwalony 0 razy
Pon 22:46, 12 Lut 2007 Zobacz profil autora
INFORMATOR
Gość






Post
dobzie Jezyk
Pon 22:52, 12 Lut 2007
INFORMATOR
Gość






Post
kurcze zapomniałem o jednej arcy waznej sprawie

nie podziekowałem dwum paniom bez których techniczne drukarnia napewno nie nabrała by tak szybko rozpedu i nie byłaby tym czym jest obecnie....
wielkie podziekowania dla cropp i kitki Wesoly
Pon 23:25, 12 Lut 2007
MHZBobek




Dołączył: 08 Lut 2007
Posty: 10
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/3
Skąd: Zawiercie MHZ

Post
Ehhh im więcej czytam tym bardziej mi żal, że mnie nie było Smutny


Post został pochwalony 0 razy
Wto 14:25, 13 Lut 2007 Zobacz profil autora
Dudkiens




Dołączył: 10 Lut 2007
Posty: 269
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 2 razy
Ostrzeżeń: 0/3
Skąd: Zawiercie-Stolica

Post
No i powinno Ci być żal bo impra była wypas Wesoly ...ale przecież chyba nie jedna impreza z tej serii jeszcze nas czeka prawda ?? Będzie się jeszcze drukowało.


Post został pochwalony 0 razy
Wto 14:59, 13 Lut 2007 Zobacz profil autora
Wyświetl posty z ostatnich:    
Odpowiedz do tematu    Forum Techniczne Zawiercie Strona Główna » Techniczne imprezy w naszym mieście Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
Strona 6 z 9

 
Skocz do: 
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


fora.pl - załóż własne forum dyskusyjne za darmo
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Design by Freestyle XL / Music Lyrics.
Regulamin